Özgenur Avcıl'dan Büyük Başarı

Hendek Şampiyonlar Fıght Akademi Spor Kulübü Sporcusu Özgenur Avcıl'dan anlamlı ve büyük bir başarı daha geldi.

Özgenur Avcıl'dan Büyük Başarı

Hendek Şampiyonlar Fıght Akademi Spor Kulübü Sporcusu Özgenur Avcıl'dan anlamlı ve büyük bir başarı daha.

Manisa'da düzenlenen Mx Fıght Arena Gala maçında İranlı rakibi Sarina NAHGSI ile yaptığı kemer maçını 2-1'lik skorla almasını bildi.

 İki yıl önce Antalya'da yaşadığı ağır sakatlığı nedeniyle çağraz bağ menisküs ameliyatlarının ardından ayağa kalkmayı başardı. Zorlu geçen müsabakada Avcıl, sonuna kadar maçı bırakmayarak galip gelmesini bildi.

Şampiyonumuzun Antrenörü Muay Thai Milli Takım Antrenörü Erkan Yılmaz, sporcusunun çok çalışarak bu günlere geldiğini, ve yapılan zorlu maçın ardından müsabaka kemerini Hendek'e getirdiklerini söyledi.

Erkan Yılmaz, sporcusuna güveninin tam olduğunu, bugünden sonra yapılacak amatör ya da profesyonel maçlara daha iyi hazırlanarak ilçemize aynı sevinçleri yaşatmak istediklerini belirtti.

Şampiyon sporcumuz Özgenur Avcıl gibi, kulüp alt yapısında da kaliteli sporcuların olduğunu belirten Yılmaz, onlardan da umutlu olduğunu ve yeri zamanı geldiğinde onlarında aynı başarıları yakalıyacağına canı gönülden inandığını ifade etti.

Ayrıca Erkan Yılmaz, maçlar için kendilerine destek veren herkese sonsuz teşekkürlerimizi sunarız diyerek, sözlerini noktaladı.

Güncelleme Tarihi: 05 Aralık 2022, 15:26
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner83

banner184