banner117

Şampiyon Veteranlardan Babaoğlu’na Ziyaret

Marmaris Cup'ta Şampiyon olan Hendek Veteranlar Futbol Takımı, Hendek Belediye Başkanı Turgut Babaoğlu’nu ziyaret etti.

Şampiyon Veteranlardan Babaoğlu’na Ziyaret

Marmariste namağlup şampiyon olan Hendek Veteranlar Futbol Takımını makamında ağırlayan Hendek Belediye Başkanı Turgut Babaoğlu, vermiş olduğunuz bu mücadele ve Hendek’imize yaşatmış olduğunu bu gurur için hepinize teşekkür ediyorum dedi.

Hendek gurur yaşadı

Marmaris’te düzenlenen Elit Master lig Marmaris Master Cup’ta mücadele eden Hendek Veteranlar Futbol Takımı namağlup şampiyon oldu. Hendek Belediye Başkanı Turgut Babaoğlu, Hendek’in gururu olan Veteranları makamında kabul etti.  Turnuvanın favorisi olan Hendek Veteranlar Takımının şampiyonluğundan büyük mutluluk duyduklarını dile getiren Başkan Turgut Babaoğlu, Hendek’e her alanda şampiyonluk yakışır dedi.

Destek sürecek

Babaoğlu, sporun her alanında zirveyi ve başarıyı kovalayan Hendek, Veteranlar turnuvasında da çok şükür farkını gösterdi. Sizleri canı gönülden tebrik ediyorum. Birçok gencimize örnek oldunuz. Vermiş olduğunuz bu mücadele ve Hendek’imize yaşatmış olduğunu bu gurur için hepinize ayrı ayrı teşekkür ediyorum. Her alanda sporun ve sporcunun yanında olmaya devam edeceğiz. Hendek’imize her kulvarda şampiyonluk yakışır. Veteranlarımızın tüm çalışmalarında yanlarında olup, bundan sonraki süreçte de tam desteğimizi sunacağız dedi.

Hendekspor mesajı

Başkan Babaoğlu ayrıca, BAL’a sayılı günler kala veteranların bu başarısı üzerinden Hendekspor’un rakiplerine mesaj gönderdi. Babaoğlu, Veteranlarımız böyleyse Hendeksporu bir de siz düşünün dedi. Veteranlar destekleri nedeniyle Başkan Babaoğlu’na teşekkür etti.

YORUM EKLE

banner83

banner184