Temizel, Avrupa Karate Şampiyonası İçin Heyecanla Gün Sayıyor

Hendek Belediyesi Karate Takımı sporcusu Yusuf Eren Temizel, 9-11 Şubat tarihleri arasında Gürcistan'ın başkenti Tiflis'te düzenlenecek Ümit Genç ve U21 Avrupa Karate Şampiyonası için heyecanla gün sayıyor.

Temizel, Avrupa Karate Şampiyonası İçin Heyecanla Gün Sayıyor

 Erzurum'da milli takım kampında sürdürdüğü hazırlıklarla formunu koruyan Temizel, Avrupa Şampiyonluğu için kararlı bir şekilde çalışmalarını sürdürüyor.

Hedef Avrupa Şampiyonluğu

Hendek Belediyesi Karate Takımı Antrenörleri tarafından yapılan açıklamada, "Hedefimiz Avrupa Şampiyonluğu. İnşallah sporcumuz, ülkemizi ve Hendek'i en iyi şekilde temsil ederek, şampiyonayı altın madalya ile tamamlayacak. Güvenimiz tam, Yusuf Eren'in azmi ve kararlılığıyla büyük bir başarı elde edeceğimize inanıyoruz" denildi.

Babaoğlu: Sporcumuza Güveniyoruz

Hendek Belediye Başkanı Turgut Babaoğlu da sporcuya başarılar dileyerek, "Hendek olarak, Yusuf Eren Temizel'in Avrupa Şampiyonası'nda elde edeceği başarıları büyük bir gurur ve heyecanla bekliyoruz. Kendisine güveniyor, başarılarının devamını diliyoruz" şeklinde konuştu.

Yusuf Eren'in, milli takım kampında geçirdiği süreç ve Hendek Belediye Karate Takımı'nın desteğiyle umut dolu bir şekilde Avrupa Şampiyonası'na hazırlandığı belirtiliyor. Sporcu, ülkesini en iyi şekilde temsil etmek adına tüm enerjisini bu önemli müsabakalara odaklamış durumda.

Hendek Belediyesi

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner83

banner184