banner117

Topçu'ya Büyük Ayıp!

Hendekspor'un oynadığı kötü futbolu eleştiren Hendekli Gazeteci Orhan Topçu, tehdit mesajıyla karşı karşıya kaldı.

Topçu'ya Büyük Ayıp!
banner187


Geçtiğimiz hafta Pazar günü Bursa Yıldırımspor ile karşılaşan Hendekspor oynadığı kötü futbolla rakibi karşısında 2-0 yenilerek şampiyonluk yolunda ağır yara aldı.

Yıldırımspor maçı sonunda, Hendekspor'u iç saha ve deplasman maçlarında takip eden Hendekli Gazeteci Orhan Topçu, Hendekspor'un Yıldırımspor karşısında oynadığı kötü futbolu ve teknik heyeti eleştirerek yaptığı haber sonrası Topçu'ya tehdit mesajları atıldı.

Tehdit Mesajı

Gazeteci Orhan Topçu, yapılan haber sonrası Hendekspor teknik direktörünün dün gece saatlerinde telefonuna tehditvari mesajlar yolladığını söyleyerk bu konuyla ilgili hukuki süreç başlatacağını belirtti.

Kınıyoruz!

Her platformda ve her yerde sporun, barış, kardeşlik olduğunu her zaman dile getirdiğimiz basın mensupları olarak İlçemizde Gazetecilik gibi önemli bir mesleği icra eden, Hendek'in markası Hendekspor'u her yerde takip eden, amacının sadece Hendekspor'un başarısı için gece gündüz demeden emek veren Hendekli Gazeteci Orhan Topçu'ya yapılan bu çirkin olayı esefle ve şiddetle kınıyor, Hendekspor teknik direktörünün bir an önce Hendekli basın mensubu Orhan Topçu'dan kamuoyu önünde özür dilemesini bekliyoruz.


Güncelleme Tarihi: 29 Ocak 2020, 17:21
YORUM EKLE

banner83

banner184