Yaşar Zımba Bir kez daha Güven tazeledi

Sakarya Amatör Spor kulüpleri federasyonu olağan Genel kurul toplantısı Erenler Kültür Merkezi'nde gerçekleştirildi.

Yaşar Zımba Bir kez daha Güven tazeledi

Tek liste ile girilen seçimlerde, 678 kayıtlı delegeden, olağan genel kurula katılan 472 delegenin oyunu alan Başkan Yaşar Zımba ve listesi dördüncü kez Güven tazeledi. Divan Kurulu, Başkan Enver Toçoğlu, Cemal Yaman ve Tayfun Kobaş'tan oluştu.

Genel Kurula Sakarya Büyükşehir Belediye Başkan vekili Burak Erken, Türkiye Fırıncılar Federasyonu Genel Başkanı Halil İbrahim Balcı, Bakan eski Danışmanı Tuncay Karartı,TFF Bölge Müdürü Ferruh Sezgin, kulüp Başkanları, yöneticileri ve delegeler katıldı.

Genel Kurul öncesi, Gündem gereği bir konuşma yapan Başkan Yaşar Zımba ve seçim sonucunda kürsüye bu sefer Teşekkür konuşması için çıktı.

Yaşar Zımba, yaptığı konuşmada bir kez daha şahsına, yönetimine güvenerek şans veren, destek olan kulüplerin delegelerine ve Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Yusuf Alemdar'a teşekkür etti.

Bundan sonraki süreçte kulüplerin maddi ve manevi destekçisi olmaya devam edeceklerini, çalışma arkadaşlarıyla birlikte Amatör sporun her alanında başarılı olmak, kulüplerin sözcüsü olmak için var gücüyle çalışacaklarını söyledi.

Sakarya ASKF Yönetim Listesi şu şekli ile oluştu. Yaşar Zımba Genel Başkan Ahmet Silahçı Genel Sekreter Yönetim Kurulu, Adem Turan, Adem Bilgen, Ahmet Birinci, Ali Palas, Alican Berke, Behlül Bayrak, Çetin Ulaş, Egemen Gürses, Fatih Kanbur, Halit Soytürk, Hasan Zandolu, Hüdaverdi Bahadır, Mustafa Püskül, Necmettin Koçak, Neşet Çakır, Orhan Bayraktar, Saim Sezgin, Selim Özen, Sezgin Cumhur, Sezgin Tutar, Uğur Kobaş

Güncelleme Tarihi: 17 Nisan 2024, 08:34
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner83

banner184