banner117

Asayiş Bülteni

Sakarya Valiliği Emniyet ve Jandarma Asayiş bülteni.

Asayiş Bülteni
banner187

Taksirle Yaralama

13.01.2021 günü Ş.Y. (E.1958) isimli şahsın sevk ve idaresinde bulunan araç ile Necatipaşa Mah. Kılıç Arslan Caddesi üzerinde karıştığı tek taraflı trafik kazasında yaralandığı olay ile ilgili kimseden davacı ve şikayetçi olmadığı anlaşılarak konu ile ilgili tahkikata başlanılmıştır.

Taksirle Yaralama

14.01.2021 günü saat.15.30 sıralarında Akova Mahallesi Sakarya Bulvarı yan yol üzerinde A.D. isimli şahıs sevk ve idaresindeki 34 NC ** plaka sayılı aracın direksiyon hakimiyetini kaybederek bariyerlere çarpması sonucu yaralamalı trafik kazası meydana gelmiş. Yaralı şahıs Hendek devlet hastanesine giderek gerekli tedavisini yaptırmış olup; alınan talimatlar doğrultusunda gerekli tahkikata başlanılmıştır.

İş Kazası

14.01.2021 günü Necatipaşa Turgut Özal Bulvarı sayılı adreste bulunan iş yerinde kamyona branda çekmek isteyen M.B. (E.1976) isimli şahsın aracın ıslak basamağından yere düştüğü ve hafif şekilde yaralandığının bildirilmesi üzerine konu ile ilgili tahkikata başlanılmıştır.

Taksirle Yaralama

15.01.2021 günü E.Ç. (E.2001) isimli şahsın sevk ve idaresinde bulunan 54 AEH ** plakalı araç ile U.A.S. (E.1997) isimli şahsın sevk ve idaresindeki 54 DA ** plakalı aracın karıştığı kazada U.A.S.'nın hafif şekilde yaralandığının bildirilmesi üzerine konu ile ilgili tahkikata başlanılmıştır.

İş Kazası (3 Olay)

Hendek-Kargalıhanbaba Mahallesinde, 16 Ocak 2021 Cumartesi günü farklı işyerinde çalışan (3) kişi dikkatsizlik ve tedbirsizlik nedeniyle farklı yerlerinden hayati tehlikeleri olmayacak şekilde yaralanmıştır. Jandarma tarafından tahkikata başlanılmıştır.

İş Kazası (2 Olay)

Hendek-Kargalıhanbaba Mahallesinde, 17 Ocak 2021 Pazar günü değişik saatlerde, çeşitli işyerlerinde çalışan (2) kişi dikkatsizlik ve tedbirsizlik nedeniyle farklı yerlerinden hayati tehlikeleri olmayacak şekilde yaralanmıştır. Jandarma tarafından tahkikata başlanılmıştır.

İş Kazası (2 Olay)

Hendek-Kargalıhanbaba Mahallesinde, 19 Ocak 2021 Salı günü farklı işyerinde çalışan (2) kişi dikkatsizlik ve tedbirsizlik nedeniyle farklı yerlerinden hayati tehlikeleri olmayacak şekilde yaralanmıştır. Jandarma tarafından tahkikata başlanılmıştır.

Sakarya Valiliği

YORUM EKLE

banner83

banner184