Jandarmadan Tilki Operasyonu

Hendek Parkshop Dinlenme Tesislerinde mola veren otobüslere kendini acındırarak kayıtsız olarak binen ve yolcuların değerli eşyalarını çalan hırsız kıskıvrak yakalandı.

Jandarmadan Tilki Operasyonu

Hendek Parkshop Dinlenme Tesislerinde mola veren otobüslerde hırsızlık olması üzerine jandarma JASAT dedektifleri olayı araştırmaya başladı. Kamera incelemeleri yaptıktan sonra dinlenme tesisinde JASAT Dedektifleri sivil ekiplerle tertiplenerek şüpheliyi kıskıvrak yakaladı. Gözaltına alınan N.D’nin 15 adet suç kaydının olduğu öğrenildi.

Kendini Acındırarak Eşyaları Ortaya Çıktı

Otobüs tilkisinin İstanbul’da firmalara kendini acındırarak kayıtsız olarak bindiği ve dinlenme tesisinde mola esnasında yolcuların dizüstü bilgisayarı, telefon gibi maddi değeri yüksek eşyalarını çaldığı ortaya çıktı.

Şüpheli N.D.’nin bu şekilde defalarca farklı otobüs firmasıyla yolcu gibi seyahat edip vatandaşın eşyalarını çaldığı tespit edildi.

Otobüs Firmalarına Ceza

Hırsızlık yapan şahsı İstanbul’dan kayıtsız olarak taşıdığı tespit edilen otobüs firmalarına da 5 bin TL İdari para cezası uygulandı.

Benzer hırsızlık olaylarının önlenmesi ve yolcularının sağlığının korunması adına otobüslere kayıtsız yolcu alınmaması gerektiği bir kez daha ortaya çıktı.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner83

banner184