banner117

Evimizi Nasıl Cennete Çevirebiliriz

Hendek Noksel İlkokulunda Evimizi Nasıl Cennete Çevirebiliriz semineri gerçekleştirildi.

Evimizi Nasıl Cennete Çevirebiliriz
banner187

Eğitimci Yazar Alişan Kapaklıkaya tarafından 4 Mart 2021 Perşembe günü Saat 20.00 da Okul öncesi, İlkokul, Ortaokul ve Lisede öğrenim gören Öğrenci velilerine yönelik "Evimizi Nasıl Cennete Çevirebiliriz" konulu seminer Noksel İlkokulu YouTube sayfasından canlı olarak yayınlandı.

Seminer moderatörlüğünü Hendek Anadolu Lisesi Rehber Öğretmeni Musa Yıldırım, Noksel İlkokulu Rehber Öğretmeni Ahmet Ali Kutlu, Noksel İlkokulu Rehber Öğretmeni Emriye Kaya ve Noksel İlkokulu Sınıf Öğretmeni Reyhan Çapar yaptılar.

Seminer sırasında Öğretmenler, Veliler ve misafirler sorularını WhatssApp ve BİP üzerinden ileterek cevaplanmasını istediler. Seminer sonunda Hendek İlçe Milli Eğitim Müdürü Sabri Doğan ve Okul Müdürü Öcal Danyeri Eğitimci Yazar Alişan Kapaklıkaya’ya teşekkür ettiler. Alişan Kapaklıkaya salgın sonlandığında Hendek’e gelerek Okulları ziyaret edeceğini ifade etti.

Semineri izleyemeyenler Noksel İlkokulunun https://www.youtube.com/watch?v=fAN8JpcETGE Youtube adresi üzerinden izleyebilirler.

Güncelleme Tarihi: 09 Mart 2021, 12:09
YORUM EKLE

banner83

banner184