Hendek Milli Eğitim’de Değişim

Hendek İlçe Milli Eğitim Müdürlüğüne Murat Çekiçcioğlu atandı.

Hendek Milli Eğitim’de Değişim

Hendek Akşemsettin Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Müdürü Murat Çekiçcioğlu, Hendek İlçe Milli Eğitim Müdürlüğüne atandı.

Elimden geleni yapacağım

Atama ile ilgili olarak kendisine ait sosyal medya hesabından açıklama yapan Çekiçcioğlu, “Bugün itibariyle Hendek İlçe Milli Eğitim Müdürü olarak göreve başladım. Bu hizmet nöbetinde Hendek'imizin güzide evlatlarının iyi bir eğitim almaları adına elimden geleni yapacağım. Rabbim hakkıyla hizmet etmeyi nasip etsin. Yedi yıldan fazla bir süredir Okul Müdürlüğü görevini yürüttüğüm Hendek Akşemsettin Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi ailesine de her şey için teşekkür ediyorum” ifadelerine yer verdi.

2 ay geçmeden değişti

Bilindiği üzere, Hendek Anadolu Lisesi Velilerinin tepkileri sonrası Hendek İlçe Milli Eğitim Müdürü Sabri Doğan merkeze çekilmiş ve yerine 17 Eylül tarihinde İl Milli Eğitim Müdür Yardımcısı Engin Kahraman atanmıştı. O tarihten bu yana yaklaşık 1,5 aylık süre boyunca İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü görevini Engin Kahraman sürdürüyordu. Bugün ise Kahraman’ın yerine Hendek Akşemsettin Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Müdürü Murat Çekiçcioğlu’nun atandığı bilgisi şaşkınlıkla karşılanırken, yaklaşık 2 aylık süreçte Hendek İlçe Milli Eğitim Müdürlüğünde 2 defa değişim yaşandı.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner83

banner184