banner117

Kampüsler Arasında Ücretsiz Servis

Hendek Belediyesi, Sakarya Üniversitesi Hendek Kampüsü ve Esentepe Kampüsü arasında ücretsiz servis uygulamasına bu yıl da devam ediyor.

Kampüsler Arasında Ücretsiz Servis
banner187


Sakarya Üniversitesi Hendek Kampüsü'nde bulunan Eğitim Fakültesi ve Hendek Meslek Yüksekokulu'nda eğitim gören öğrencilerin Esentepe Kampüsü'ne ücretsiz gitmeleri için Hendek Belediyesi tarafından ücretsiz servis bu yılda devam ediyor.

Hendek Kampüsü'nde eğitim gören öğrencilerin Esentepe Kampüsü'nde yer alan hizmetlerden (kütüphane gibi) rahatlıkla yararlanmaları için belediyeden servis talep etmelerine Hendek Belediyesi'nin olumlu cevap vermesi ile 5 yıl önce başlayan servis hizmetinin bu yıl da devam etmesine öğrenciler ve öğretim görevlileri teşekkür ettiler.

Eğitim Şehri Hendek

Hendek Belediye Başkanı İrfan Püsküllü, Hendek 'te eğitim gören öğrencilerin sorunlarını imkânlar ölçüsünde giderip eğitime destek verdiklerini belirterek, İlçemizde bulunan eğitim fakültemizde dışarıdan da birçok öğrenci gelerek eğitim görüyor.

Çocuklarımızın eğitimleri bizim için önemlidir. Bu konuda öğrencilerimizin ulaşım sıkıntısını gidermek için okul yönetimi tarafından belirlenen saatlerde ücretsiz servis kaldırıyoruz. Öğrencilerimiz de bu uygulamadan memnunlar. Eğitim şehri Hendek’imiz de eğitime destek vermeye devam edeceğiz dedi.

Servis Saatleri
Hendek’ten,  08.00--10.30--13.30--16.00
Esentepe’den, 09.00 – 11.30 – 14.30 – 17.30

Not: Salı Günleri Hendek’ten 08.00 ve Esentepe Kampüsü’nden 09.00 olmak üzer tek servis yapılacaktır.


Güncelleme Tarihi: 24 Eylül 2018, 17:41
YORUM EKLE

banner83

banner184