Öğretmenin Emeği Sohbetin Demi Buluşması

"Öğretmenin Emeği Sohbetin Demi" Buluşması İl Müdürümüz Ebubekir Sıddık Savaşçı’nın Katılımıyla İlçemizde Gerçekleştirildi.

Öğretmenin Emeği Sohbetin Demi Buluşması

Millî Eğitim Müdürü Ebubekir Sıddık Savaşçı, ilçemizdeki  farklı okul ve branşlarda görev yapan öğretmenlerimizle bir araya geldi.

Hendek Gençlik Merkezi’nde gerçekleştirilen buluşmada İl Milli Eğitim Müdürü Ebubekir Sıddık Savaşçı, İl Milli Eğitim Müdürlüğü olarak  bugüne kadar yapmış oldukları çalışmaları anlattı. Eğitime yapılan devasa yatırımlardan bahseden İl Millî Eğitim Müdürümüz Ebubekir Sıddık Savaşçı, "Binalara anlam katan öğretmenlerdir. Öğretmenlerimiz dokunduğu her yeri, her şeyi güzelleştirir." dedi.

İl Milli Eğitim Müdürü Ebubekir Sıddık Savaşçı, programa katılan öğretmenlerle tek tek sohbet edip, öğretmenlerle tanıştıktan sonra onların isteklerini dinledi. İl Milli Eğitim Müdürümüz Ebubekir Sıddık Savaşçı öğretmenlere katılımlarından dolayı teşekkür etti.

Sakarya İl Müdürlüğünce  yürütülen #SporSakarya, #SanatSakarya, #BilimSakarya, #KitapSakarya, #KendineAyna, #NEHİR, #ÖnceOkulÖncesi gibi projeler ile ilgili değerlendirmelerde bulunan Müdürümüz Ebubekir Sıddık Savaşçı , öğretmenlerimizin projelere gösterdikleri ilgi ve gayretin farkında olduklarını ifade etti.

İl Milli Eğitim Müdürü Ebubekir Sıddık Savaşçı, #ÖğretmeninEmeğiSohbetinDemi buluşmasına katılımlarından dolayı öğretmenlerimize teşekkür etti.

Güncelleme Tarihi: 02 Kasım 2022, 10:00
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner83

banner184