banner117

İş Dünyasıyla Ortak Hareket Ediyoruz

Hendek Belediye Başkanı Turgut Babaoğlu Uluslararası alanda faaliyet gösteren bazı fabrikaların Yöneticileriyle bir araya geldi.

İş Dünyasıyla Ortak Hareket Ediyoruz
banner187


Uluslararası alanda faaliyet gösteren fabrikaların yöneticileriyle bir araya gelen Hendek Belediye Başkanı Turgut Babaoğlu,  Fabrikalarımızın üretim kapasitesinin ve istihdamın artması adına atılacak tüm adımları destekliyoruz dedi.

Çalışmalar

Hendek Belediye Başkanı Turgut Babaoğlu, NOKSEL Genel Müdürü Vedat Yalçın, Genel Müdür Yardımcısı Cenk Atik, Hendek Fabrika Müdürü Özgür Kaya ve Fabrika Müdür Yardımcısı Namık Kemal Öner, Küçükçalık Holding Genel Müdürü Gökhan Yüce, İnsan Kaynakları Müdürü Kamil Çizer ve Satınalma Müdürü Mustafa Çağlayan ile Donghe Fabrikası Genel Müdürü Dongh Ho Lee, Tercüman Green Song, Fabrika Müdürü Mustafa Çoşkun ve İnsan Kaynakları Müdürü Ümit Yılmaz’ı makamında ağırladı.  Yapılan görüşmelerde fabrikaların yatırımları, çalışmaları ve istihdam durumu ile Sakarya ekonomisi ele alındı.
Üretenin yanındayız

Üretimin ve istihdamın her zaman destekçisi olduklarını söyleyen Başkan Turgut Babaoğlu, İş dünyası ülkemizin ekonomik dinamosudur. Sakarya’da faaliyet gösteren fabrikalarımızın, işletmelerimizin üretim kapasitesinin artması ve buna paralel olarak istihdamın artması adına atılacak tüm adımları destekliyor, yakından takip ediyoruz. İlçemizde bulunan sanayi kuruluşlarımızla sürekli istişare halindeyiz. İstihdam noktasında özellikle gayretlerimiz var. Sanayicilerimizle ortak akıl çerçevesinde yapılacak tüm çalışmalar ilçemiz, Sakarya’mız ve ülkemiz adına kazanç olacaktır dedi.

İş arayanlara destek

Babaoğlu, Sanayi kuruluşlarımızın temsilcileriyle sık sık bir araya gelerek yapılan ve yapılması gereken çalışmaları değerlendiriyoruz. Üretimin, üretenin ve istihdamın desteklenmesi adına ortaklaşa bir dizi adımlar atıyoruz dedi. Hendek’te birbirinden değerli kuruluşların olduğuna dikkat çeken Başkan Babaoğlu, Belediyemiz bünyesinde faaliyetlerini sürdüren Bel-İş sayesinde iş arayan ile işçi arayan arasında köprü oluyoruz. Bunu kendimize görev olarak görüyoruz ifadelerini kullandı.


Güncelleme Tarihi: 26 Haziran 2019, 13:18
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner83

banner184