Aramızdan Ayrılanlar

Hendek'te vefat edenler.(13 Mayıs 2024)

Aramızdan Ayrılanlar

Aşağı Hüseyin şeyh Mahallesinden Merhum Alaattin Eren‘in eşi, Ömer, Ayşe ve Ali Eren’in Annesi, İlkay ve Dilara Eren’in babaannesi, Merhum Necmi, Muammer ve Hamit Eren’in Yengesi. Faruk, Nevin ve Sevinç Asar’ın halası, Ratibe Eren vefat etmiştir.

Cenaze Bugün Aşağı Hüseyin şeyh Mahallesi Camiinde kılınacak Öğle namazına müteakip Aşağı Hüseyin şeyh Mahallesi Aile kabristanlığına defnedilecektir.

Ali Eren 

 Aslen Dededüzü köyünden olup Bayraktepe mahallesinde ikamet eden, Kadıoğlu Mehmet Törün’ün eşi,  İstanbul Eyüp sultan camii baş müezzini Halit Törün ve Aysel Uçar’ın annesi, Cemile Törün vefat etmiştir

Cenazesi Bugün Büyük camide kılınacak Öğle namazına müteakip Dededüzü köyü Aile kabristanlığına Defnedilecektir.

Halit Törün

Bayraktepe Mahallesi Ergen Market yanı

Aslen Yeşilvadi Mahallesi’nden olup Bayraktepe Mahallesinde ikamet eden, Merhum Ali Yarıcı’nın oğlu. İrfan, Metin, Orhan ve Ahmet Yarıcı’nın abisi, Merhum Faik İslamoğlu’nun damadı, Nail İslamoğlu’nun eniştesi, Yaşar ve Esat Yarıcı’nın babası, Ziyafettin Yarıcı Vefat etmiştir.

Cenazesi Bugün Bayraktepe Mahallesindeki hanesinden alınarak Büyük Camide kılınacak İkindi Namazına müteakip Yeşilvadi Mahallesi Aile kabristanlığına defnedilecektir.

Ahmet Yarıcı

Bayraktepe Mahallesi Rot balans üstü

Hendek Belediyesi

Güncelleme Tarihi: 13 Mayıs 2024, 12:40
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner83

banner184