Aramızdan Ayrılanlar

Hendek2te vefat edenler.(23 Ocak 2023)

Aramızdan Ayrılanlar

Aslen Lütfiyeköşk Mahallesinden olup Kemaliye Mahallesinde İkamet eden, Hendeğimizin Emekli Vaizlerinden Merhum Burhan Baylan Hocamızın, Merhum Ekrem Baylan ve Eski Muhtarlar Derneği Başkanı Hüseyin Baylan’ın Kardeşi, Fatih Baylan’ın Babası, Merkez Erenler İmam Hatibi Muhammet Baylan, İlyas, Ali, Cüneyt ve Musa Baylan’ın Amcası, Murat Koşar’ın Eniştesi, Emekli Öğretmen Abdullah Baylan vefat etmiştir.

Cenazesi Bugün Saat 11.30’ da Kemaliye Mahallesi Üniversite Caddesindeki hanesinden alınarak, Lütfiyeköşk Mahallesinde Kılınacak Öğle Namazına Müteakip Lütfiyeköşk Mahallesi Aile Kabristanlığına Defnedilecektir.

Fatih Baylan ( Oğlu )-0535 737 42 09

Adres: Kemaliye Mahallesi Üniversite Karşısı

Yeni Mahalle sakinlerinden Almanyalı Mustafa Örcün’ün oğlu, Sami ve Belediye emekli personeli Beyamil Örcün’ün kardeşi, Fatih Örcün’ün amcası, Kamil Örcün vefat etmiştir.

Cenazesi bugün Yeni Mahalledeki hanesinden alınarak Büyük Camiin de kılınacak öğle namazına müteakip ilçemiz aile kabristanlığına defnedilecektir.

Beyamil Örcün ( Kardeşi)-0535 365 30 51

Yeni mah. Essen market karşısı

Kargalıhanbaba mahallesinden Nuri, Mehmet, Recep ve Nurettin Demir'in enişteleri Abdurrahman Bayrak vefat etmiştir.

Cenazesi bu gün Kargalıhanbaba merkez camiinde kılınacak ikindi namazından sonra Kargalıhanbab Mahallesi aile kabristanlığına defnedilecektir.

Nurettin Demir ( Eniştesi)-0536 895 37 52

Kargalıhanbaba Mahallesi

Hendek Belediyesi

Güncelleme Tarihi: 23 Ocak 2023, 13:27
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner83

banner184