Aramızdan Ayrılanlar

Hendek'te vefat edenler.(3 Ocak 2024)

Aramızdan Ayrılanlar

Aslen Kızanlık Mahallesinden olup Başpınar Mahallesi kanara sokak (1117. Sokak) da ikamet eden Merhum Mevlut Çamur’ un oğlu, Merhum Burhan Çamur’un kardeşi, Necmi Çokkahraman ve Cavit Han’ın bacanağı, Ali İhsan Ancak’ın eniştesi, Muhammet Şentürk’ün kayınpederi, Fahrettin ve İsmail Çamur un amcası,  vagon fabrikasından emekli, Hasan Çamur vefat etmiştir.

 Cenazesi Bugün Saat 12.00 de Başpınar Mahallesi kanara sokak (1117. Sokak) daki hanesinden Alınarak Büyük cami’de kılınacak Öğle namazına müteakip ilçemiz Aile kabristanlığına defnedilecektir

İsmail Çamur

Başpınar Mahallesi 1117 Sokak  ( kanara sokak )Mezbahane yukarısı

Ordulu Karadere Köyünden merhum Mehmet, Yaşar ve Veysel Arslan’ın kardeşi, Hamza Arslan vefat etmiştir.

Cenazesi bugün Gümüşova ilçesi Fatih caminde kılınacak öğle namazına müteakip Cumayeri aile kabristanlığına defnedilecektir. 

İhsan Bekar (yeğeni)

Gümüşova Fatih Mahallesi

Dereboğazı Mahallesinden Hendek Belediyesinden emekli Merhum Akif Aydın’ın eşi, Ayhan, Uğur, Erkan ve Sakarya Arama Kurtarma Başkanı Erdal Aydın’ın Annesi, Turan, Orhan, Burhan ve Merhum Nejat Aydın’ın yengesi, Emrah Aydın’ın babaannesi Fatma Aydın vefat etmiştir.

Cenazesi bugün Saat 14.30 da Dereboğazı Mahallesi Ziya Gökalp Caddesindeki hanesinden alınarak Yeni Camide kılınacak ikindi namazına müteakip Hendek Yeni Aile kabristanlığına defin edilecektir.

Erdal Aydın

Dereboğazı Mahallesi Ziya Gökalp Caddesi vanilya kafe 200 m yukarısı

Aslen Hendekli olup İstanbul’da ikamet eden, merhum Ahmet ve Fatma İşgörür’ün oğlu, merhum Cemalettin, merhum İbrahim ve Hatice İşgörür’ün kardeşi, Ali ve Kenan İşgörür ’ün babası, Mehmet İşgörür vefat etmiştir.

Cenazesi bugün İstanbul Maltepe’deki hanesinden alınarak Hendek Büyük Camiye getirilecek, Kılınacak ikindi namazına müteakip ilçemiz Aile kabristanlığına defnedilecektir.

Ali İşgörür

Taziyeler Büyük camide kabul edilecektir.

Hendek Belediyesi

Güncelleme Tarihi: 03 Ocak 2024, 10:43
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner83

banner184