Babaoğlu Emekli Personelle İftarda Bir Araya Geldi

Hendek Belediye Başkanı Turgut Babaoğlu, Hendek Belediyesine uzun süre hizmette bulunup emekliye ayrılan çalışanlar ve aileleriyle Hendek Gençlik Merkezi (HGM)’de düzenlenen iftar programında bir araya geldi.

Babaoğlu Emekli Personelle İftarda Bir Araya Geldi

Başkan Babaoğlu emekli olan çalışanlara şimdiye kadar yapmış oldukları kıymetli işleri takdir etmek adına plaket takdim ederek hizmetleri adına teşekkür etti.

Hendek Gençlik Merkezinde

Hendek Belediyesi, emeklilikte yaşa takılanlarla (EYT) ile ilgili yasal düzenleme kapsamında ve hizmet süresini tamamlayarak emekliliğe hak kazanan çalışanlar için Hendek Gençlik Merkezi (HGM)’de iftar programı düzenledi. Programa Belediye Başkanı Turgut Babaoğlu, Belediye Başkan Yardımcıları, Birim müdürleri ile emekli çalışanlar ve aileleri katıldı. Başkan Babaoğlu emekliye ayrılan çalışanlar ve aileleriyle yakından ilgilenip masaları dolaşarak her birine tek tek hoş geldiniz dedi.

Başkan Babaoğlu: Emeğiniz Çok

İftar yemeğinin ardından konuşma yapan Hendek Belediye Başkanı Turgut Babaoğlu, “Emekliye ayrılmak, her çalışan için çok önemli bir dönüm noktasıdır. Emekliye ayrılmalarının, bir dönemin sonu ile beraber yeni bir başlangıcı simgelediğini biliyoruz. Bu akşam bizleri kırmayıp davetimize icabet ettiğiniz için her birinize ayrı ayrı teşekkür ediyorum. Hendek Belediyesi şimdiye kadar olduğu gibi bundan sonra da sizlerin yuvasıdır. Bu şehirde, bu kurumda çok emeğiniz var. Emekliliğiniz hayırlı uğurlu olsun. Sizlere ilçemize sunduğunuz hizmetler adına çok teşekkür ediyor, emeklilik hayatınızda eşinizle, çocuklarınızla ve sevdiklerinizle birlikte sağlık dolu bir yaşam temenni ediyorum” dedi.

Başkan Babaoğlu, yaptığını konuşmanın ardından emekli olan personelleri tek tek tebrik ederek hizmetlerinden dolayı teşekkür plaketi takdim etti.

Hendek Belediyesi

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner83

banner184