Babaoğlu: Sağlık Mutluluk Ve Hizmet Dolu Yarınlara

Hendek Belediye Başkanı Turgut Babaoğlu, yeni yıl dolayısıyla mesaj yayınladı.

Babaoğlu: Sağlık Mutluluk Ve Hizmet Dolu Yarınlara

Hendek Belediye Başkanı Turgut Babaoğlu, yeni yıl dolayısıyla yayınladığı mesajında şu ifadelere yer verdi: “Yeni ve güzel başlangıçların yaşanacağı, bereket ve huzur dolu bir yıl olması temennisi ile Hendekli hemşerilerimin ve milletimizin yeni yılını kutluyorum. 2023 yılını geride bırakırken söz verdiğimiz gibi ilçemize birçok alanda yeni projeler kazandırmanın gururunu ve mutluluğunu yaşıyoruz.

Göreve geldiğimiz ilk günden bugüne kadar, hemşerilerimizden aldığımız destekle Hendek için aynı kararlılıkla canla başla çalışmaya devam edeceğiz.

2023 yılında ne yazık ki millet olarak birçok acıyı hep birlikte yaşadık. Asrın deprem felaketinin izleri geçmeden İsrail’in Gazze’de uyguladığı insanlık dışı katliamlar yüreklerimizi bir kez daha sızlattı.

Yılın son günlerinde hain terör örgütünün saldırısı sonucu vatan için şehit verdiğimiz kahramanlarımızın acısını derinden hissettik. Bu zor günleri el ele vererek birlik beraberlik içerisinde atlatmak için dayanışma halinde olmalıyız. Türkiye Yüzyılı dediğimiz yeni yüzyılda da tüm imkânlarımızla hemşehrilemizin yanında olmaya devam edeceğiz.

Hendek Belediyesi

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner83

banner184