Bakan Kurum İle Görüştüler

Başkente giden Hendek Belediye Başkanı Turgut Babaoğlu, MHP Grup Başkanvekili, Sakarya Milletvekili Muhammed Levent Bülbül ve Taraklı Belediye Başkanı İbrahim Pilavcı ile birlikte Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanı Murat Kurum’u ziyaret etti.

Bakan Kurum İle Görüştüler

Çalışmalar

Bir dizi temaslarda bulunmak üzere Ankara’ya giden Hendek Belediye Başkanı Turgut Babaoğlu, Bakanlıklar nezdinde görüşmeler yaptı. Çeşitli proje ve çalışmalar üzerinden yapılan görüşmeler neticesinde Hendek için destek arayan Başkan Babaoğlu, Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanı Murat Kurum’u ziyaret etti.

MHP Grup Başkanvekili, Sakarya Milletvekili Sn.Muhammed Levent Bülbül ve Taraklı Belediye Başkanı İbrahim Pilavcı ile birlikte Türkiye Büyük Millet Meclisinde (TBMM) gerçekleşen ziyarette genel çalışmalar değerlendirildi. Cumhur İttifakının Sakarya düzeyinde temsil edildiği buluşmada, Bakan Kurum memnuniyetlerini dile getirip Belediye Başkanlarının yanında olduklarını söyledi.

Teşekkür Etti

Ziyaretler sonrasında sosyal medya hesabından paylaşımlarda bulunan Başkan Babaoğlu, “MHP Grup Başkanvekilimiz Sn.Muhammed Levent Bülbül ve Taraklı Belediye Başkanımız Sn. İbrahim Pilavcı ile birlikte; Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanımız Sn. Murat Kurum’u ziyaret ederek çalışmalarımızı ve projelerimizi değerlendirdik.

İlimizin ve ilçemizin gelişmesi adına destekleriyle değerli vakitlerini bizlerden hiçbir zaman esirgemeyip Sakaryalının yanında yer alan Sayın Bakanımıza ve Sayın Grup Başkan vekilimize sonsuz şükranlarımızı sunuyorum. Ülkemizin daha güçlü yarınlara taşınması adına elimizden gelen tüm gayretle çalışmaya devam edeceğiz” diye yazdı.

Hendek Belediyesi

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner83

banner184