Başkan Yüce: "Gecemiz Hayırlı Yarınların Müjdecisi Olsun"

Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem Yüce, bin geceden daha hayırlı olan Kadir Gecesi için yayımladığı mesajda, "Dualarla geçireceğimiz bu mübarek gece, hayırlı yarınların müjdecisi olsun" temennisini paylaştı.

Başkan Yüce: "Gecemiz Hayırlı Yarınların Müjdecisi Olsun"

Türkiye, her yıl 11 ayın sultanı Ramazan'ın 27. gecesinde idrak edilen Kadir Gecesi'ne bir kez daha kavuşmanın huzurunu ve sevincini yaşıyor.

‘Dünyanın en büyük sığınağı’

Dünyanın son rehberi, insanlığın en büyük sığınağı olan Kur'an-ı Kerim'in âlemlere rahmet olarak gönderilen Hz. Muhammed'e indirilmeye başlandığı bu gece, tüm İslam coğrafyasında olduğu gibi Sakarya'da dualar eşliğinde idrak edilecek.

Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem Yüce, bu mübarek geceyle ilgili çok anlamlı bir mesaj yayımladı. Yüce, tüm Ümmet-i Muhammed'e dua ettiği mesajında, "Dualarımızın kabulünü dilediğimiz bu gece bizler için hayırlı bir geleceğin başlangıcı, müjdecisi olsun inşallah" temennilerini paylaştı.

“Güzel niyetlerimiz, gecemiz mübarek olsun”

Yüce'nin mesajında şu ifadeler yer aldı: "Bir mübarek güne, kıymetli vakte kavuşmanın daha huzuru içindeyiz. Bizlere bin aydan daha hayırlı olan Kadir Gecesi'ni, bu kutlu kandili bir kez daha yaşattığı için Allah'a binlerce kez şükürler olsun. Dualarımızın kabulü için rabbe içtenlikle dua ettiğimiz bu gece, ümit ediyoruz ki 85 milyon vatandaşımız ve tüm İslam Âlemi için huzurlu, umutlu ve bereketli yarınların habercisi, müjdecisi olur. Âlemlere rahmet olarak gönderilen Hz. Muhammed S.A.V'ın tüm insanlığa çizdiği doğru istikamette gitmeyi, Allah, O'nun şefaatçi olduğu ümmet zümresine dâhil olmayı nasip etsin. Tuttuğumuz oruçlar, tüm güzel niyetlerimiz ve bu kutlu gecede bağışlanmayı dilediğimiz tüm dualarımız kabul olsun. Tüm Sakarya halkının, ülkemizin ve dünya Müslümanlarının Kadir Gecesi mübarek olsun"

Sakarya Büyükşehir Belediyesi

YORUM EKLE
YORUMLAR
Emirhan korkmaz
Emirhan korkmaz - 1 yıl Önce

Yüce boşa seçilen bi başkan geyveye milyonlarça para harcadı park yol gereksiz işler yapıldı vatandaşın lehine birşey yapılmadı yüce kendi lehine yapti inş o koltuktan gider zararda başka birşey değiller

SIRADAKİ HABER

banner83

banner184