Binlerce Hendek’li Kardeşlik İftarında Buluştu

Hendek Belediyesi ve Hendek 2. OSB Müdürlüğü iş birliğinde Hendek Kapalı Pazar Yerinde 10 bin kişilik iftar programı düzenlendi.

Binlerce Hendek’li Kardeşlik İftarında Buluştu

Düzenlenen iftar programında Kur'an-ı Kerim tilavetinin yanı sıra semazen gösterisi ve çocuklar için bir dizi etkinlik ve ikramlarda bulunuldu. Programa Hendek halkının yoğun ilgisi dikkat çekti.

Katılım Yoğun Oldu

Hendek Ticaret Merkezi Kapalı Pazar yerinde düzenlenen Büyük Hendek iftarına Büyük Birlik Partisi Genel Başkan Yardımcısı Dursun Çağlayan, Büyük Birlik Partisi Sakarya İl Başkanı Cengiz Bayar ve yönetimi, Büyük Birlik Partisi Akyazı İlçe Başkanı Naim Yolcu, Siyasi Partilerin Hendek İlçe Başkanları, Büyük Birlik Partisi Hendek Belediyesi Meclis Üyeleri, Muhtarlar, Sivil Toplum Kuruluşlarının temsilcileri ile binlerce vatandaş katıldı. Büyük Birlik Partisi Hendek İlçe Başkanı Samet Kenar ile birlikte masaları tek tek dolaşan Hendek Belediye Başkanı İrfan Püsküllü Hendek halkını selamlayarak hoş geldiniz dedi.

Kur’an-I Kerim Tilaveti Ve Semazen Gösterisi

İftar programı öncesi Hendek Rasimpaşa Cami İmamı Hamza Bozkurt tarafından Kur’an-ı Kerim tilaveti yapıldı. Ardından Semazenler sahne alarak Anadolu'da mayalanmış olan barış, kardeşlik, dostluk ve huzur mesajı verdiler.

Çocuklar Doyasıya Eğlendi

Program öncesi alana kurulan şişme oyun parklarında aileleriyle birlikte keyifli vakit geçiren ve doyasıya eğlenen çocuklar ücretsiz olarak dağıtılan ikramlar ve etkinlikler için Hendek Belediye Başkanı İrfan Püsküllü ’ye teşekkür ettiler.

Hendek Belediyesi

YORUM EKLE
YORUMLAR
Harun..yazı i
Harun..yazı i - 3 ay Önce

Kıskananlar.. catlasin

SIRADAKİ HABER

banner83

banner184