banner117

Hendek Belediyesi Yardıma Koşuyor

Hendek Belediyesi, hayırsever vatandaşlarımızın destekleriyle hazırlanan yardım kolilerini ihtiyaç sahibi ailelere teslim ediyor.

Hendek Belediyesi  Yardıma Koşuyor
banner187Hendek Belediyesi korona virüs (COVİD-19) salgını nedeniyle yaptığı denetim ve tedbirlerin yanı sıra zor durumda olan vatandaşlarımızın da yardımına koşuyor.

Salgın nedeniyle evlerinde kalan ve yardıma muhtaç aileleri yalnız bırakmayan Hendek Belediyesi; hayırsever işadamlarından gelen gıda dolu yardım kolilerini vatandaşlara ulaştırıyor. Bu zor zamanda hayırseverlerin destekleriyle temin edilen ve 1 ay yetecek düzeyde olan gıda yardımları belediye ekipleri tarafından kolilere konularak adreslere bırakılıyor.

 

Vefa destek

Diğer yandan 65 yaş ve üstü ile kronik rahatsızlığı bulunanlara yönelik sokağa çıkma kısıtlamasının uygulamaya geçtiği günden bu yana Hendek Vefa Sosyal Destek Grubu 7/24 çalışmasına devam ediyor. Hendek Belediyesi Zabıta ekipleri de vatandaşlarımızın ilaçtan gıdaya tüm ihtiyaçlarını temin ederek teslim ediyor. Kaymakamlık koordinesinde Vefa Sosyal Destek İletişim Merkezine gelen talepler hassasiyetle takip ediliyor.

Teşekkür

Kısa bir açıklama yapan Hendek Belediye Başkanı Turgut Babaoğlu, çok zor bir zamandan geçiyoruz. Salgının yayılmasını engellemek kurallara harfiyen uymaktan geçiyor. Mecbur kalmadıkça kimse evinden çıkmasın. Bizde bu zor zamanda elimizden gelen tüm çaba ve gayretleri gösteriyoruz. Her konuyla yakından ilgileniyoruz. Hayırsever vatandaşlarımıza, esnafımıza ve iş adamlarımıza teşekkür ediyoruz dedi.


Güncelleme Tarihi: 01 Nisan 2020, 13:08
YORUM EKLE
YORUMLAR
Asiye alinin  İsmail'in  senol
Asiye alinin İsmail'in senol - 8 ay Önce

yardım aracı bizim kapıya gelmedi adresi cikaramadilar galiba

banner83

banner184