Hendek Belediyesi, Yerli Otomobil Togg’u Filosuna Kattı

Hendek Belediye Başkanı ve Cumhur İttifakı Adayı Turgut Babaoğlu, “Türkiye’nin otomobili TOGG Hendek’imize hayırlı olsun.

Hendek Belediyesi, Yerli Otomobil Togg’u Filosuna Kattı

Yerli otomobilimiz ile araç filomuzun gücüne güç kattık” dedi.

Hendek Belediyesi hizmet binası önünde TOGG’u teslim alan Başkan Babaoğlu, şöyle konuştu: “TOGG’un T10X V2 modelini Hendek’e kazandırmanın gurur ve mutluluğunu yaşıyorum. Burada bugün bizlerle olup, aynı duyguları paylaştığımıza inandığım kıymetli meslek odası başkanlarımıza, belediyemiz personeli mesai arkadaşlarıma ve hemşehrilerimize teşekkür ediyorum. Hendek’imize 5 yılda önemli eserler kazandırdık, Allah’ın izniyle kazandırmaya da devam edeceğiz.”

“Biz, Bize Yakışanı Yaparız”

“Evet, seçim geliyor olabilir, bu bizim Hendek’e hizmet aşkımıza engel değil. Başkaları seçim üzeri makam aracını satabilir ama biz, bize yakışanı yaparız. Üste daha ne koyabiliriz, onun derdinde ve gayretindeyiz. TOGG, Hendek’imize çok yakıştı. Allah, hayırlısıyla, kazasız belasız hizmet etmeyi nasip etsin.”

Cumhurun Sağlam İradesi

Yerli otomobil TOGG’un Türkiye’ye kazandırılan önemli projelerden biri olduğunun da altını çizen Başkan Babaoğlu, “Sayın Cumhurbaşkanımıza, yerli otomobilimizin Türkiye’ye kazandırılmasında emeği geçen herkese şükranlarımı sunuyorum.

Cumhur İttifakı birlikteliği, bu birliğin gücü ve sağlam irade, ortaya muhteşem eserler çıkartıyor. TOGG gibi bizleri yine heyecanlandıran, gururlandıran yerli muharip uçağımız KAAN’ın test uçuşuna çıkması olmuştur. İnanıyorum ki; bizler gibi vatandaşlarımızda Cumhur İttifakı ile Türkiye Yüzyılına inanıyor ve güvenle bakıyor.” İfadelerini kullandı.

Hendek Belediyesi hizmet binası ve Hendek Belediyesi Kapalı Pazaryeri önünde sergilenen TOGG, vatandaşlardan büyük ilgi gördü.

Hendek Belediyesi

Güncelleme Tarihi: 27 Şubat 2024, 18:17
YORUM EKLE
YORUMLAR
Hendekli
Hendekli - 5 ay Önce

İsrafa tantanaya gösterişe devam

Emekli
Emekli - 5 ay Önce

Ödediğimiz vergileri nerelere harcadıkları ortaya çıkıyor.

SIRADAKİ HABER

banner83

banner184