Hendek Belediyesinden Bir Sağlık Yatırımı Daha

Hendek Belediyesi, Rasimpaşa mahallesine önemli bir sağlık yatırımı gerçekleştirdi.

Hendek Belediyesinden Bir Sağlık Yatırımı Daha

4 nolu 112 Acil Sağlık İstasyonu ve Rasimpaşa Park Projesi inşaatı başladı. Hendek Belediye Başkanı Turgut Babaoğlu, “Belediye olarak sağlık konusunda önemli projelere imza atmaya devam ediyoruz” dedi.

4’nolu 112 Acil İstasyonu

Hendek Belediyesi, yeni bir sağlık yatırımına daha imza atıyor. Proje hakkında bilgiler veren Hendek Belediye Başkanı Turgut Babaoğlu, “Hendek’in nüfusundaki artışa bağlı olarak 2 olan 112 acil yardım istasyon sayısının Sağlık Bakanlığı onayıyla Sakarya Valiliği İl Sağlık Müdürlüğü tarafından 3’e çıkarıldığını duyurmuş ve 3nolu 112 acil yardım istasyonunu Hendek’imize kazandırmıştık.

Sağlık konusunda önemli projelere imza atmaya devam ediyoruz. 4’ncü acil yardım istasyonunun ivedilikle Hendek’e kazandırılması adına bina yapımını üstlendik ve inşaat çalışmalarına başladık” dedi.

Çocuk Oyun Grupları Ve Muhtarlık Binası

Acil sağlık istasyonun temelinin atıldığını ve çalışmaların hızla devam ettiğini anlatan Başkan Babaoğlu, “112 Acil Sağlık İstasyonu ve Rasimpaşa Park Projesi inşaatı çalışmaları başladı.

4 bin metrekare alana yapılacak olan projede 1 adet muhtarlık/toplantı salonu binası, çocuk oyun parkı, voleybol sahası, mini futbol sahası ve 112 acil sağlık istasyonu bulunacak. Yeni projemizin Hendek’imize hayırlı olmasını temenni ediyorum” dedi.

Hendek Belediyesi

YORUM EKLE
YORUMLAR
Rasimpaşa Futbol Kulübünde oynayan biri
Rasimpaşa Futbol Kulübünde oynayan biri - 8 ay Önce

hakkımı helal etmem sahamızı geri istiyoruz ya da tam saha olsun. Sahanın gerçek sahipleri memnun değil yüzünüz boşa gülümsemesin hak yiyolar

SIRADAKİ HABER

banner83

banner184