Hendekli Çocukların Çifte Bayram Sevinci

Hendek Belediyesi 23 Nisan çocuk şenliği renkli görüntülere sahne oldu.

Hendekli Çocukların Çifte Bayram Sevinci

Hendek Belediyesi tarafından 23 Nisan nedeniyle düzenlenen çocuk şenliği birbirinden güzel görüntülere sahne oldu.

Dev oyun gruplarının kurulduğu alanda eğlenen çocuklar, yapılan ikramlarla keyifli anlar yaşadı. Çocukların neşesine ortak olan Başkan Babaoğlu ise, “Onlar için ne yapsak az. Çocuklarımız gönüllerince güldü eğlendi” dedi.

Çocuk şenliği

Hendek Belediye Başkanı Turgut Babaoğlu, çocuklar için verdiği ‘Çocuk Şenliği’ sözlerine bir yenisi daha ekledi.  23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı dolayısıyla düzenlenen şenlik, belediye otopark alanında gerçekleştirildi. Şişme oyun gruplarının kurulduğu alanda gönüllerince güle oynaya eğlenen çocuklar kostümlü animatörler ve yapılan ikramlarla neşesine neşe kattı. Etkinlik 23 Nisan Pazar günü 12:00-19:00 arası yapılırken, binlerce çocuk şenlikte mutlu dakikalar yaşadı. Bayrama özel olarak hazırlanan ücretsiz etkinlikler çocukların olduğu kadar ailelerinde beğenisini topladı.

Babaoğlu çocukların neşesine ortak oldu

Şenlik alanını ziyaret eden Hendek Belediye Başkanı Turgut Babaoğlu burada ailelerle görüşüp çocukların neşesine ve sevincine ortak oldu. Çocukların bayramlarını kutlayan, çocuklarla çocuk olan Başkan Babaoğlu, “Fırsat buldukça çocuklarımız güle oynaya eğlensin diye çocuk şenliklerimizi yapıyoruz.  Gün boyunca burada eğlenen çocuklarımızı ve ailelerini görünce çok mutlu olduk. Böyle etkinlikleri yapmaya devam edeceğiz. Geleceğimizin teminatı çocuklarımız için ne yapsak az. Bir kez daha 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı kutlu olsun” dedi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner83

banner184