banner117

Kan Bağışına Davet

08 Ocak Cuma günü 11:00-22:00 saatleri arasında ‘Vatansever olmak kanımızda var’ sloganıyla Hendek Belediyesi önünde kan bağış kampanyası düzenlenecek.

Kan Bağışına Davet
banner187

Hendek Belediyesi ve Kızılay iş birliğiyle düzenlenecek olan ‘Vatansever olmak kanımızda var’ adlı kan bağış kampanyası 8 Ocak Cuma Günü 11.00-22.00 saatleri arasında Hendek Belediyesi önünde yapılacak. Koronavirüs salgınının etkisiyle azalan kan stoklarına dikkat çeken Hendek Belediye Başkanı Turgut Babaoğlu, tüm Hendek halkını kan bağışında bulunmaya davet etti.

Haydi Hendek kan vermeye

Başkan Babaoğlu, salgınında etkisiyle birlikte kan stoklarında ciddi bir azalma olduğunu biliyoruz. Kızılay Hendek Koordinatörlüğümüzle birlikte kan bağış kampanyası düzenliyoruz. Verilen her kan, aslında kurtarılan bir hayat demektir. Kan sürekli ihtiyaçtır. Yardımseverliğin ve dostluğun simgesi olan Hendek halkının, bu kampanyaya cani gönülden katılacağını biliyorum. Tüm Hendek halkını kan vermeye davet ediyorum. Gelin birlik olalım, hep birlikte umut olalım dedi.

Kan Bağışçıları Muaf

Hendek Kızılay Koordinatörlüğünden yapılan açıklamada ise, koronavirüs pandemisi nedeniyle Cuma günü 21:00’da başlayacak olan sokağa çıkma kısıtlamasından kan bağışçıları muaf tutulmaktadır bilgisi verildi.

Hendek Belediyesi

Güncelleme Tarihi: 07 Ocak 2021, 15:09
YORUM EKLE

banner83

banner184