banner117

Kaymakam Acır Denetimlere Katıldı

Hendek Kaymakamı Halil İbrahim Acır, Belediye Başkan Yardımcısı Fatih Öztürk ve beraberindeki protokol üyeleri, Hendek genelinde yapılan kontrol noktalarındaki görevlileri ziyaret ederek denetimlere katıldı.

Kaymakam Acır Denetimlere Katıldı
banner187

Kaymakam Halil İbrahim Acır ve beraberindekiler tam kapanma sürecinde alınan tedbirleri yerinde incelemek üzere D-100 karayolu üzeri Çamdağı mevkii ve TEM Otoyolu Hendek gişeleri mevkiinde kurulan kontrol noktalarında görev yapan polis ve Jandarma ekiplerini ziyaret ederek denetimlere katıldı.

Kaymakam Acır ve beraberindekiler sürücülerin izin belgelerini kontrol ederek kurallara uyup uymadıklarını sorarak bilgiler verdi ve hayırlı yolculuklar temennisini iletti.

Kaymakam Acır’ın katıldığı denetimlerde Belediye Başkan Yardımcısı Fatih Öztürk, İlçe Emniyet Müdürü Şevket İlhan, İlçe Jandarma Komutanı Teğmen Hasan Alataş, İlçe Milli Eğitim Müdürü Sabri Doğan, İlçe Müftüsü Murtaza Gür, Hendek Esnaf ve Sanatkârlar Odası Başkanı Mehmet Yaşar Demirel, Sakarya Arama Kurtarma Ekibi Derneği Başkanı (SAKE) Erdal Aydın, Jandarma, Polis ve Zabıta Ekipleri yer aldı.

YORUM EKLE

banner83

banner184