Rektör Al’dan Başkan Babaoğlu’na Ziyaret

SAÜ Rektörü Prof.Dr. Hamza Al’ın nezaket ziyaretinde konuşan Hendek Belediye Başkanı Turgut Babaoğlu, “Üniversite-Belediye işbirliğinin güçlü örneğini sergiliyoruz.

Rektör Al’dan Başkan Babaoğlu’na Ziyaret

Bu işbirliğini arttırarak yolumuza devam edeceğiz” derken Rektör Al ise Başkan Babaoğlu’na teşekkür etti.

Paylaşımlarda Bulundu

Sakarya Üniversitesi (SAÜ) Rektörü Prof. Dr. Hamza Al, Hendek Belediye Başkanı Turgut Babaoğlu’na iade-i ziyarette bulundu. Başkan Babaoğlu’nun makamında gerçekleşen nezaket ziyaretinde konuşan Prof.Dr.Hamza Al, SAÜ’nün şehri kapsayan çalışmaları, eğitim ve akademik anlamda bilgi paylaşımında bulunarak, “Başkanımız Sayın Turgut Babaoğlu’na eğitim alanında vermiş olduğu destekler nedeniyle teşekkür ediyoruz” dedi.

Akademik Başarılar

Başkan Babaoğlu ise Rektör Al’a bir kez daha görevinde başarılar dilerken, “ Birbirinden değerli akademisyenlerimizle gelen büyük başarılar her birimizi gururlandırıyor. Sakarya Üniversitemiz akademik anlamda ulusal ve Uluslararası alanda başarısını tescillemiştir.

Sizlere başarılar diliyor, her daim yanınızda olduğumu bir kez daha ifade ediyorum. Üniversite-Belediye işbirliğinin güçlü örneğini sergiliyoruz. Bu işbirliğini arttırarak yolumuza devam edeceğiz” diye konuştu.

Hendek Belediyesi

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner83

banner184