Selman Dede Hazırlıkları Devam Ediyor

Hendek Belediyesi tarafından düzenlenen ve bu sene 20’ncisi yapılacak olan Selman Dede'yi anma, Yağlı Güreşleri ve Sünnet Şenlikleri’nin hazırlıkları tüm hızıyla devam ediyor.

Selman Dede Hazırlıkları Devam Ediyor

Ekipler Sahada

Hendek Belediyesi tarafından bu yıl 20’ncisi düzenlenecek olan Selman Dede'yi anma, Yağlı Güreşleri ve Sünnet Şenlikleri için ekiplerin hummalı çalışmaları sürüyor. Tarımsal Hizmetler Müdürlüğü ve Temizlik işleri müdürlüğü ekipleri tarafından güreş sahasındaki çimlerin bakımı yapılıyor. Alana ulaşım sağlanan ana yollardaki yabani otlar ile tehlike arz eden ağaç dalları budanarak temizliği gerçekleştiriliyor. Fen İşleri ekipleri tarafından ise güreş sahasının etrafında bulunan oturaklar ile sahayı çevreleyen panolar teker teker yenileniyor.

Kısa Sürede Tamamlanacak

Şenliklerde vatandaşların konforlu bir şekilde güreşleri izleyebilmeleri adına yapılan düzenlemeler dışında lavabolar, sporcu duşları ve soyunma kabinleri de tek tek elden geçirilerek genel bakımları yapılıyor. Hendek Belediyesinden konuyla ilgili yapılan açıklamada çalışmaların kısa sürede tamamlanıp alanın etkinliğe hazır hale getirileceği ifade edildi.

Hendek Belediyesi

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner83

banner184