banner117

Sizler Bizim Çalışma Arkadaşlarımızsınız

Hendek Muhtarlar Derneği Başkanı Dursun Emin Kula ve Muhtarlar, Hendek Belediye Başkanı Turgut Babaoğlu’na hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.

Sizler Bizim Çalışma Arkadaşlarımızsınız
banner187


Hendek Muhtarlar Derneği Başkanı Dursun Emin Kula, Başkan Babaoğlu’na hayırlı olsun dileklerinde bulunarak Mahallelerimizde sıkıntıları sizinle paylaşacağız. Genel olarak Ülkemizin ekonomik durumunun farkındayız. Halkımızın da bizlerden beklentileri var ve imkanlar ölçüsünde olması gereken çalışmaları yapacağız. İnşallah hep birlikte bu sorunların çözüm noktasında gerekeni yapacağız dedi.
Öncelikle acil çalışmalara ağırlık vereceğiz

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Başkan Turgut Babaoğlu, Mahallelerimiz için acil ve öncelikli hizmetlere ağırlık vereceğiz demiştik. Öncelikle uzak ve yakın mahallelerimiz ile merkez mahallelerimizde yapılacak olan küçük çalışmaları yapacağız. Bu süreçte birbirimize yardımcı olalım. Sizler de bizim çalışma arkadaşlarımızsınız. Kendi imkanlarımız ölçüsünde hizmetler vereceğiz. Yeni seçilen Muhtarlarımız ve tüm Mahalle Muhtarlarımıza başarılar diliyorum dedi.

Ziyaret sonunda Hendek Muhtarlar Derneği Başkanı Dursun Emin Kula, Başkan Turgut Babaoğlu’na çiçek takdim ederek tüm Muhtarlar adına hayırlı olsun dileklerinde bulundu.


Güncelleme Tarihi: 17 Nisan 2019, 11:18
YORUM EKLE

banner83

banner184