Çakallık Mahallesinde Kilitli Parke Yol Çalışmaları Devam Ediyor

Hendek Belediyesi ekipleri, Çakallık Mahallesi'nde gerçekleştirdikleri kilitli parke yol çalışmaları kapsamında, 3 sokakta toplamda 3500 metrekarelik bir alanda yenileme işlemlerine başladı.

Çakallık Mahallesinde Kilitli Parke Yol Çalışmaları Devam Ediyor

Hendek Belediye Başkanı Turgut Babaoğlu, yapılan çalışmalar hakkında bilgi verdi.

Yolların Kalitesi Artıyor

Başkan Babaoğlu, Çakallık Mahallesi'nde yürütülen proje kapsamında, özellikle ulaşımın yoğun olduğu bölgelerdeki kilitli parke yolların kalitesini artırmaya yönelik önemli adımlar attıklarını belirtti. Ekiplerin 3 farklı sokağa yayılan 3500 metrekarelik alanda gerçekleştirdiği çalışmaların, mahalle sakinlerinin günlük hayatını kolaylaştıracağına vurgu yaptı.

Cami Çevresi Estetik Bir Görünüme Kavuşuyor

Ayrıca, Hendek Belediye Başkanı Turgut Babaoğlu, projenin bir diğer ayağında Cami önünde de düzenleme çalışmalarının sürdüğünü açıkladı. Cami çevresine kilitli parke döşeme işlemleriyle birlikte, bölgenin estetik açıdan güzelleştirilmesine ve toplumun ibadet alanlarına daha rahat erişimine katkıda bulunulduğunu ifade etti.

Diğer Bölgelere De İyileştirmeler Yolda

Hendek Belediye Başkanı, yapılan bu çalışmaların şehrin genel görünümüne olumlu etkiler sağlayarak, vatandaşların yaşam kalitesini artıracağını dile getirdi. Aynı zamanda, belediyenin altyapı ve çevre düzenleme projelerine devam edeceğini ve şehirdeki diğer bölgelerde de benzer iyileştirmelerin gerçekleştirileceğini belirtti.

YORUM EKLE
YORUMLAR
…
- 5 ay Önce

yarıca sandıkda sesini duyurcak

SIRADAKİ HABER

banner83

banner184