Hendek’te Asfalt Atağı Devam Ediyor: Yenimahalle’de 4 Sokak Daha Tamam

Hendek Belediyesi, Yenimahalle’de yaklaşık 1 kilometre daha sıcak asfalt serdi.

Hendek’te Asfalt Atağı Devam Ediyor: Yenimahalle’de 4 Sokak Daha Tamam

Hendek Belediye Başkanı Turgut Babaoğlu, “Şu ana dek Hendek’te döktüğümüz sıcak asfalt, buradan İstanbul’a yol olur. Rekorlar kırmaya devam edeceğiz” dedi.

Hendek Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri, Yenimahalle’de dört sokakta asfaltlama çalışması yaptı. Yaklaşık 1 kilometre mesafede, 6 metre genişliğinde sıcak asfalt serilen 2196., 2197., 2182. Ve 2240. sokaklar yenilendi.

Çalışmalarla ilgili bilgi aktaran Hendek Belediye Başkanı Turgut Babaoğlu, “Yenimahalle’mizde çok büyük bir altyapı çalışması gerçekleştirdik. Devamında üstyapı ile alakalı da çok ciddi çalışmalar yaptık. Eksik kalan yerlerin asfaltlamasını da gerçekleştiriyoruz” dedi.

“Çok Daha Fazlasını Yapacağız”

Hendek tarihinde 120 kilometre asfaltlama ile rekor kırdıklarının altını çizen Babaoğlu, “Şu ana dek yollarımıza serdiğimiz sıcak asfalt, buradan İstanbul’a yol olur. Yine yollarımıza serdiğimiz kilitli parkeyi de işin içine katarsak İstanbul’a gidiş, dönüş mesafesi kadar diyebiliriz. Yeni dönemde çok daha fazlasını yapacağız” ifadelerini kullandı.

“Ekiplerimiz İle Servetiye’deyiz”

Başkan Babaoğlu, Yenimahalle’deki çalışmaların ardından ekipleri Servetiye Mahallesi’ne yönlendirdiğini belirterek, “Servetiye ile Akova mahallelerimiz arasındaki yolu da asfaltlıyoruz. Buradaki çalışmamız da 2 kilometrelik bir mesafeyi kapsıyor” diye konuştu.

Hendek Belediyesi

YORUM EKLE
YORUMLAR
Haydarlar
Haydarlar - 3 ay Önce

Başkan Yeni Mahalle'de altyapı yok üst yapıyı seçimde göstermelik yapıyorsun. Noksel'in arkasına yol yaptın yolda biriken suları yolda altyapı olmadığı için vatandaşların bahçesine tahliye hattı atıp bahçeler göl oluyor. Vatandaşa zarar vermişsin. Altındere yolu kenarında Karadeniz Ekmek Fırını üst tarafında göl oluyor. Vatandaşların evi ama çözüm yok çünkü alt yapı yok.

SIRADAKİ HABER

banner83

banner184