Sarıyer’de 5 Ayrı Sokak Kilit Parke Yolla Buluştu

Sarıyer mahallesinde toplamda 5 ayrı sokakta 1,7 kilometre uzunluğunda kilitli parke yol çalışmasının başladığının belirten Hendek Belediye Başkanı Turgut Babaoğlu, “Kendi öz kaynaklarımız ve imkanlarımızla bu çalışmaları gerçekleştiriyoruz.

Sarıyer’de 5 Ayrı Sokak Kilit Parke Yolla Buluştu

Belki biraz gecikebiliriz ama Hendek’in bir sorunu varsa biz çözeriz” dedi.

Ekipler Sarıyerde

Hendek Belediyesi ekipleri halkın konforlu ve güvenli yollarda ulaşım sağlaması adına yürüttüğü çalışmalar kapsamında Sarıyer Mahallesinde üstyapı çalışmalarına hız kesmeden devam ediyor. İlçe merkezi ve kırsal mahallelere önemli hizmetler götüren Hendek Belediyesi ekipleri, sorunlu olan yolları program dahilinde sırasıyla çözüme kavuşturuyor. Yapılan çalışmalar sayesinde mahallelere ulaşımı sağlayan cadde ve sokaklar daha konforlu ve daha güvenli bir hale gelirken, toplamda 5 ayrı sokak kilit parke yol ile buluşuyor.

Hendek Belediyesinden konuyla ilgili yapılan açıklamada, “Ekiplerimizin standartlara uygun olarak başlattığı çalışmalarla vatandaşlarımızın yoğun kullandığı merkez mahallelerimizdeki yollar başta olmak üzere kırsal mahallelerimizdeki cadde ve sokaklar bu çalışmalar sayesinde daha modern ve güvenli bir hale geliyor. Çalışmaların tamamlanmasıyla birlikte Sarıyer mahallemizdeki 5 ayrı sokak toplamda 1,7 km uzunluğunda kilit parke yol ile buluşmuş olacak” denildi.

Babaoğlu: Birçok Alanda Çalışmalarımız Devam Ediyor

Mahalle ayırmaksızın 91 mahallenin tümüne hizmet götürmeye çalıştıklarını ifade eden Hendek Belediye Başkanı Turgut Babaoğlu, “Hendek halkının taleplerini dinliyor, önem sırasına göre elimizden geldiği ölçüde yerine getirmeye çalışıyoruz.

Tüm ekiplerimizle sahada mesai mefhumu gözetmeksizin çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Altyapıdan üstyapıya tüm yönleriyle Hendek’in sorunlarını teker teker çözüme kavuşturmak için çalışmalarımıza devam ediyoruz. Geniş ve güvenli ulaşım ağı için İlçe merkezimiz dışında kırsal mahallelerimizde de ekiplerimiz birçok alanda çalışmalarını gerçekleştiriyor. Bu çalışmalar sayesinde cadde ve sokaklarımız daha modern bir hale kavuşturuyor.

Sorunlu olan bölgelerimizde de yollarımızı yenileyerek ulaşımı daha konforlu hale getirmeye devam ediyoruz. Vatandaşlarımızla görüşüyorum. Yapılan çalışmalardan memnunlar ve yapıldıkça beğeniliyor. Bu noktada biraz sabır bekliyoruz. Bunlar birden olacak şeyler değil. Kilit parke yol çalışmalarında taşları döşeyen ekipler için sadece destek alıyoruz. Belki gecikebiliriz, ancak kendi öz kaynaklarımız ve imkanlarımızla bu çalışmaları gerçekleştiriyoruz. Hendek’in bir sorunu varsa biz çözeriz” diye konuştu.

Hendek Belediyesi

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner83

banner184