Yeşilvadi Grup Yolu Asfalt İhalesi İptal Oldu

AK Parti Hendek İlçe Başkanı Hasan Serdar Baykal’ın yaklaşık bir haftadır müjde olarak duyurduğu teşekkür Etiği Büyükşehir’in Yeşilvadi grup yolu asfalt ihalesi iptal oldu.

Yeşilvadi Grup Yolu Asfalt İhalesi İptal Oldu

Büyükşehir Belediyesinin bile duyurmadığı asfalt haberini Baykal, Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem Yüce ile çekilmiş fotoğrafı kullanarak “Kıymetli Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanımız Sn. Ekrem Yüce tarafından, Yeşilvadi bölge halkının günlük hayatını kolaylaştıracak Yeşilvadi grup yolunun 17.500 tonluk sıcak asfalt ihalesi bugün yaptırılmıştır.

Yeşilvadi, Harmantepe, Sarıdede, Yeşilköy ve Kalayık Mahalle sakinlerimiz başta olmak üzere tüm Hendek ‘li hemşehrilerimize hayırlı olmasını diler, teleplerimiz doğrultusunda bizleri ve mahalle sakinlerini mutlu eden Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanımız Sn. Ekrem Yüce ‘ye teşekkürlerimizi iletiriz” diye yazmıştı.

Bu paylaşımın ardından asfalt içeren ziyaretler ve paylaşımlar yapan Baykal 2 gün önce Ekrem Yüce’yi ziyaret ederek teşekkür etmişti.

Ekrem Yüce’ye teşekkür eden bölge halkını Büyükşehir adına yaptığı müjdeyle mutlu etmişti. Hendek Yeşilvadi,Kalayık,Karaçökek,Harmantepe,Yeşilköy mahallesini ilgilendiren kararın ardından asfalt ihalesinin ihaleyi kazanan firmanın çekilmesiyle iptal edildiği duyuruldu.

Dövizde yaşanan dalgalanmalar sonrasında iptal edilen ihalenin haberi kısa sürede duyulurken Baykal konuyla ilgili bir haftadır yaptığı teşekkürlere karşılık cevap veremedi.

Güncelleme Tarihi: 02 Aralık 2021, 17:29
YORUM EKLE
YORUMLAR
Saltanat.
Saltanat. - 2 ay Önce

Sen gazetecimisin siyasetcimi sana ne iptal olmuş olmamış senin peşinde koştukları gelsin mahalle aralarını bı gezssinler baksınlar yolların haline teske akp kadar memlekete hizmetiniz olaydı.

SIRADAKİ HABER

banner83

banner184