banner117

Babaoğlu Sağlık Çalışanlarının Tıp Bayramını Kutladı

Büyük Birlik Partisi Hendek Belediye Başkan Adayı Turgut Babaoğlu 14 Mart Tıp Bayramında Doktorları ve Sağlık çalışanlarını ziyaret ederek Tıp bayramını kutladı.

Babaoğlu Sağlık Çalışanlarının Tıp Bayramını Kutladı
banner187


Büyük Birlik Partisi Hendek Belediye Başkan Adayı Turgut Babaoğlu, Eşi ve Belediye Meclis Üyeleri ile birlikte Sarıdede Mahallesi Aile Sağlığı Merkezi, İlçe Sağlık Müdürü Uzm. Dr. Burcu Güngör, 1 Nolu Aile Sağılığı Merkezi, 3 Nolu Aile Sağlığı Merkezi, Yenimahalle 2 Nolu Aile Sağlığı Merkezi, Bayraktepe Mahallesi Aile Sağlığı Merkezini ziyaret ederek Doktorların Tıp Bayramını Kutlayarak çiçek takdim etti.
Aile Sağlığı merkezleri ziyaretlerin ardından Babaoğlu ve beraberindekiler Hendek Devlet Hastanesi Başhekimi Uzm. Dr. Sedat Aydın, Başhekim yardımcısı, Hastane Müdürü, İdari birimler, Acil servisini ziyaret etti ve Tıp bayramını kutladı.
Babaoğlu, Tıp Bayramı, insanı yaşatmayı ve insanın acısını azaltmayı, insanlığa daha sağlıklı bir yaşam sunmayı ilke edinen, can kurtarıcılarımız başta doktorlarımıza ve tüm sağlık çalışanlarına olan minnet borcumuzu hatırlamak ve hatırlatmak için önemli bir gün olmuştur.
Her şeye rağmen kutsal görevlerini yerine getirmek için insanüstü çaba gösteren tüm sağlık çalışanlarımızın 14 Mart Tıp Bayramını içtenlikle kutlar, emeklerinden dolayı teşekkür eder, sevgi ve saygılarımı sunarım dedi.


Güncelleme Tarihi: 14 Mart 2019, 18:32
YORUM EKLE

banner83

banner184