Alemdar’dan Ziyaret Turu

Büyükşehir Belediye Başkan aday adaylığını açıklayan Serdivan Belediye Başkanı Yusuf Alemdar, teşkilat ve sivil toplum kuruluşu ziyaretlerine başladı

Alemdar’dan Ziyaret Turu

Stk Ziyaretleri

AK Parti Büyükşehir Belediye Başkan Aday Adayı, Serdivan Belediye Başkanı Yusuf Alemdar, parti teşkilatları ve sivil toplum kuruluşlarını ziyaret ediyor. Dün ilk olarak Sakarya Ticaret ve Sanayi Odası (SATSO) Meclis Başkanı Erdem Ercan ve Yönetim Kurulu Başkanı Akgün Altuğ ile SESOB Başkanı Hasan Alişan ve birliğe bağlı oda başkanlarını ziyaret eden Başkan Alemdar, SATSO ve SESOB’un şehrimiz için son derece önemli kuruluşlar olduğunu söyledi. Daha sonra Türk İş İl Temsilcisi Cemal Yaman, Hak İş İl Temsilcisi Mesut Gökdemir ve her iki konfederasyona bağlı sendika başkanlarıyla bir araya gelen Alemdar,  “Her zaman işçi kardeşlerimizin yanında olduk, olmaya da devam edeceğiz” dedi.

Teşkilat Ziyaretleri

Teşkilat ziyaretlerine Hendek ve Karapürçek’le başlayan Başkan Alemdar, ilçe başkanları, yönetim kurulu üyeleri ve partililerle bir araya geldi. Son olarak AK Parti İl Yönetim Kurulu Toplantısı’na katılan Başkan Yusuf Alemdar, ”Yıllarca görev yaptığım ve siyaseten yetişmeme vesile olan İl Başkanlığımızda siz değerli dava arkadaşlarımla bir araya gelmek beni ziyadesiyle mutlu etti. Ülkemiz, şehrimiz ve davamız için omuz omuza çalışmaya, üretmeye ve de hizmet etmeye devam edeceğiz” ifadelerini kullandı. Başkan Alemdar’a ziyaretlerinde Serdivan İlçe Başkanı Burak Erken ve bazı yönetim kurulu üyeleri de eşlik etti.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner83

banner184