Kargalıhanbaba’da Bağlantı Yolu Asfaltlandı

Hendek Belediyesi 5 yılda 100 kilometre asfalt rekorunun da üzerine çıktı.

Kargalıhanbaba’da Bağlantı Yolu Asfaltlandı

Kargalıhanbaba mahallesinde iki sokağın bağlantı yolu asfaltlanırken, çalışmaları yerinde takip eden Hendek Belediye Başkanı Turgut Babaoğlu, “İnşallah seçime kadar 120 kilometreye ulaşmış olacağız. Diğer taraftan altyapı çalışmalarımızda devam ediyor” dedi.

Kargalıhanbaba Mahallesi’nde 1106. ile 1103. sokakların bağlantı yolu asfaltlandı. 5 metre genişliğinde ve 800 metre uzunluğundaki yolun asfaltlanması bölgede yaşayan vatandaşları memnun etti.

“Yeni Dönemde Yeni Rekorlarkıracağız”

Çalışmaları yerinde takip eden Hendek Belediye Başkanı ve Cumhur İttifakı Adayı Turgut Babaoğlu, “Ekiplerimiz planladığımız şekilde asfalt çalışmalarını sürdürüyor. Hava şartları el verdiği sürece çalışmalar devam edecek. 5 yılda 100 kilometre asfaltlamanın ötesine geçtik. Seçime kadar 120 kilometreye ulaşmış olacağız. Yine asfalt yama çalışmalarında da 60 kilometreyi aşmış durumdayız. Bu rakamlar önemli ve rekor niteliğindedir. Bakın bizden önceki dönemde 2014-2019 arasında 65 kilometre asfalt dökülürken, biz 5 yılda bunu ikiye katladık. İnşallah önümüzdeki dönem üretimde ve hizmette yeni rekorlar kıracağız. Kargalıhanbaba mahallemize hayırlı olsun” dedi.

Altyapı Çalışmaları

Altyapı çalışmalarının da devam ettiğini kaydeden Başkan Babaoğlu, “Ekiplerimiz ile sorun neredeyse biz oradayız. Rasimpaşa ve Yenimahallemizde yapılan çalışmaları da takip ediyoruz. Sağlam altyapı ile güçlü yarınlar diyor, ilçemizin geleceğini inşa ediyoruz” ifadelerini kullandı.

Hendek Belediyesi

Güncelleme Tarihi: 18 Mart 2024, 12:10
YORUM EKLE
YORUMLAR
Nihat çuruksulu
Nihat çuruksulu - 3 ay Önce

Elinize sağlik yapilan işlere teşekkurler yanliz şu yukari huseyinşeyh mah yarim kalan işinizi lutfen unutmayin

SIRADAKİ HABER

banner83

banner184