banner117

Hendekspor Bergama Hazırlıklarına Başladı

Hendekspor Türkiye Kupası maçı sonrası verilen 1 günlük aranın ardından Bergama hazırlıklarına başladı.

Hendekspor Bergama Hazırlıklarına Başladı
banner187

Hendekspor Ziraat Türkiye maçı sonrası verilen bir günlük aranın ardından Hendek suni çim sahasında Teknik Direktör Talip Toprak nezaretinde Antrenmanlara başladı.

Antreman’da futbolcuların oldukça istekli ve morallerinin yerinde olduğu gözlemlenirken, Teknik Direktör Talip Toprak Ziraat Türkiye Kupası ve Bergama Belediyespor Maçı için açıklama yaptı.

Hazırlıklarımıza başladık

Toprak Yaptığı açıklamada bizim için zor bir maçtı oyunumuzu geliştirmek adına bazı görmemiz gereken şeyler vardı onuda sahada aldık bu da bize galibiyeti getirdi. Tur atlamak hem ilçemiz hemde bizim için iyi oldu, öz güvenimizi artırdı. Açıkcası o maç orda kaldı zor dönüş yaptık yol biraz uzundu bir gün izin verdik çocuklara bugün de Bergama maçı için hazırlıklarımıza başladık.

Puanla dönmek istiyoruz

Bergama maçı kolay olmayacak. Belgama ilk maçını kazandı artı Şambiyonluk adaylarından biri. Bizde ordan puan ve puanlarla dönmek istiyoruz bu da bizim için önemli bizde nereye oynayacağız belli etmek adına bizim için önemli diye konuştu.

Transferler

Bugün bir oyuncumuz Barış daha önce bize katılmıştı on gündür bizle antrenmanda evrak işleri tamamlanmamıştı son gün Beşiktaş’tan kiralık kenar oyuncusu geçen sene Bayrampaşa’da oynamıştı. İlkay diye bir oyuncu var bildiğimiz bir oyuncu sezon başı istemiştik o zaman alamamıştık şimdi aldık İlkay’ı inşallah iyi bir sezon geçirir, hem onun için hem bizim için yaralı olur ifadelerine yer verdi.

YORUM EKLE

banner83

banner184