Temizel’in Hedefi Altın

Gürcistan’ın başkenti Tiflis şehrinde bugün başlayacak Avrupa Karate Şampiyonasında mücadele edecek olan Hendek Belediyesi Karate Takımı sporcusu Yusuf Eren Temizel ve altın madalya arayacak.

Temizel’in Hedefi Altın

Hedef Altın

Gürcistan’ın başkenti Tiflis şehrinde bugün başlayacak Avrupa Karate Şampiyonasında mücadele edecek olan Hendek Belediyesi Karate Takımı sporcusu Yusuf Eren Temizel mindere çıkacak. Sporcusuna güvendiğini belirten Teknik Direktör Nurkan Kayacık, “Uluslararası arenada  almış olduğu başarılar ile bizleri gururlandıran Yusuf Eren Avrupa Şampiyonasında kürsüye çıkacağına inanıyoruz. Hazırlıklarımızı tamamladık,başarılı bir kamp süreci geçiren Temizel zirve ye çıkarak Ülkemize Altın madalya kazandıracaktır.

Bu tür organizasyonlarda aldıkları sonuçlarla ile bizleri gururlandırmaya devam eden sporcumuz Avrupa Şampiyonasında güzel sonuç alacağına güvenimiz tam” dedi.

Şampiyonluk

Milli karateci Yusuf Eren Temizem, şampiyonada altın madalya alacağına inandığını söyledi. Temizel, “Çok güzel hazırlık dönemi geçirdim, elimden gelenin en iyisini yapacağım.

Kendime güveniyorum hedefim Zirve bunun için gerekli mücadele mi vereceğim

Destek olan başta kulüp antrenörlerim, ailem, takım arkadaşlarım ve Hendek Belediye Başkanımız Turgut Babaoğlu’na çok teşekkür ederim” dedi

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner83

banner184