banner83
banner184
banner117
28 Şubat 2020 Cuma

Acımız Büyük Yüreğimiz Buruk

SÜPER AMATÖR LİGİ 5.HAFTA PROGRAMI

Süper Amatör Lig’de Oynanacak maçların programı

24 Ekim 2013 Perşembe 12:48
SÜPER AMATÖR LİGİ 5.HAFTA PROGRAMI


Süper Lig A Grubunda     

5.Haftanın Programı

26 Ekim 2013 Cumartesi

Taşburun sahası

14:00: Taşburunspor-Pamukova G.Gücü

Söğütlü Stadı

14.00: Söğütlüspor-Kırkpınarspor

Arifiye Suni Çim saha

14.00: Kalaycıspor-Sapanca Kurtköy

Erenler Suni Çim saha

14.00: Sakaryaspor A.Ş.-K.Akınspor

16.00: İl Özel İdaresi-Demirspor

Emirler sahası

14.00: Ç.Bekirpaşa-Hacıkışlaspor

Garajlar Taçspor Bay

 

Süper Lig B Grubunda    

5.Haftanın Programı

27 Ekim 2013 Pazar

Pamukova Atatürk Stadı

14.00: Pamukova-Sapanca Gençlik

Hendek Atatürk stadı

14.00: Yeni Hendek-S.Kuyudibispor

Kocaali Suni Çim saha

12.00: Kocaalispor-TEKSpor

Kazımiye Sahası

14.00: Kazımiyespor-As Akyazıspor

Erenler Suni Çim saha

12:00: Harmanlıkspor-Erenlerspor

14:00: Harbişspor-Ferizlispor

 

 

1nci Amatör Lig’de

5.Haftanın Programı

26 Ekim 2013 Cumartesi

Erdoğdu sahası

12:00: F.Karadenizspor-Eskibedilspor

14:00:Bayatspor-Akyazıspor

Yuvalıdere sahası

14.00: Limanderespor-Taşkısığıspor

Kocaali Suni Çim saha

12.00: Kocaali Sahil-Nuriosmaniye

14:00: Sahil Karadeniz-Kışlaçayspor

Geyve Sahası

14.00: Geyvespor-Yeni Alandüzü

Arifiye Suni Çim saha

12.00: Karaçamspor-Çınarlık Gençlik

Hendek Atatürk stadı

14.00: Hendek Gençlik-Akyazıgücüspor

Karaman Suni Çim saha

14.00: Çaykışlaspor-Büyükdere Ş.

27 Ekim 2013 Pazar

Sapanca Kurtköy sahası

14:00: Akçayspor-Çamlıca Belde

Arifiye Suni Çim saha

14.00: Arifiye Doğan-Kuzulukspor

Altındere Sahası

12.00: Fırtına G.Birliği-Yeşilyurt B.

14.00: Kültür Gnç.-Alaağaçspor

Karaman Suni Çim saha

14:00: Hızırtepe Özen-Sarıcalarspor

16.00: Kuyudibi Barbaros-Şeyhvarmaz

Hendek Akova sahası

14.00: Hendek Akova-Sapanca Akademi

Alifuatpaşa sahası

14:00: Alifuatpaşa-Acıelmalıkspor

Hanlı Sahası

14:00: Hanlıköyspor-Pazarköy Eğitim

Hacıkışla sahası

14.00: Hendek Dereköy-Yıldırımspor

Karasu Atatürk Stadı

14.00: Karasu Aziziye-Altınderespor

Söğütlü Stadı

14:00: Söğütlü Kale-Yuvalıderespor

Erenler Suni Çim saha

16.00: Karapürçekspor-Taraklıspor

Kocaali Suni Çim saha

14.00: Kuzuluk Ersoy-Yağcılarspor

Bu habere yorum yapan ilk siz olun!

  • Ad Soyad:

  • Yorum:

  •  

    @name x

  • UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış, Türkçe karakter kullanılmayan ve tamamı büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır. Ayrıca suç teşkil edecek hakaret içerikli yorumlar hakkında muhatapları tarafından dava açılabilmektedir.
    SENDE YAZ
    Ziyaretçi Defteri
    Ziyaretçi Defteri

    Siz de yazmak istemez misiniz?

    Ziyaretçi Defteri
    ARŞİV